Skontaktuj się z nami
Anuluj


Opinie pacjentów:

quote
Pani Karolino dziękuję za zorganizowanie wizyty! Dziękuję za fachową pomoc jestem bardzo zadowolona!
~Rehabilitacja w Polsce - Pani Agnieszka P.
quote
Szczerze polecam! Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Super kontakt! Mimo dzielącej nas odległości i kilku granic, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Firma nastawiona na pomoc ludziom. Termin zabiegu ustawiony tak, żeby pasował mi w 100%. Jestem bardzo zadowolona.
~Leczenie w Polsce - Pani Joanna S.
quote
Szybka i rzeczowa porada. Polecam!
~M.M. leczenie za granicą.
quote
Firma godna zaufania .Działa szybko i profesjonalnie. Miła i fachowa obsługa. Zdecydowanie polecam Panią Karolinę z MedicalAdvisor.pl!
~P. Józef
quote
Jeśli szukasz szybkiej i fachowej pomocy medycznej to znajdziesz ją tutaj. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szybko ustalili termin wizyty lekarskiej. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Jeśli będę jeszcze kiedyś szukac pomocy medycznej napewno zwrócę się do Was. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
~Pani Anna
quote
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu tej firmy. Pomogli mi znaleźć odpowiedniego specjalistę. Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Jako pacjent czułam się komfortowo!
~Agnieszka W.
quote
Mieszkam i pracuję w GB. Od zawsze przyjeżdżam na leczenie do Polski. Dzięki MedicalAdvisor.pl szybko i łatwo mogę sobie umówić dogodny termin leczenia bez obawy, że jak przyjadę na 2 tygodnie nie znajdę dostępnego specjalisty. 
~Pani Agnieszka
quote
Dziękuję za pomoc w szybkim i sprawnym kontakcie z gabinetem specjalistycznym. Przyjechałem na 2 tygodnie do Polski i zależało mi na tym, aby w tym czasie sprawnie poprawić swoje uzębienie. Bardzo miło się dowiedzieć, że mogę otrzymać Fv za leczenie i właśnie czekam na zwrot kosztów. 
~Adam T.