Skontaktuj się z nami
Anuluj


Finansowanie

     Ułatwiając Państwu dostęp do świadczeń Naszych Partnerów informujemy o kilku możliwościach finansowania zabiegów w Polskich placówkach prywatnych. Zadziwiający jest fakt, że niewielu pacjentów zna swoje prawa i ma świadomość tego, że jako mieszkańcy Unii Europejskiej posiadający ubezpieczenie zdrowotne, mogą ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów za leczenie w Polsce. Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej pacjent mieszkający na stałe w Państwie należącym do Wspólnoty ma prawo wyboru dostawcy usług medycznych w zakresie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Są dwie możliwości ubiegania się o refundację poniesionych kosztów leczenia:

       Podobne praktyki możemy spotkać również w wielu krajach nienależących do UE. Wielu pracodawców i ubezpieczycieli widząc wyjątkową jakość świadczonych usług przez Polski prywatny sektor opieki zdrowotnej oraz ich dostępność czasową i finansową oraz troszcząc się o swoich pracowników czy pacjentów, sami oferują zwrot kosztów za leczenie w Polsce. Więc dowiedz się u swojego ubezpieczyciela bądź pracodawcy o takiej możliwości, a my zajmiemy się resztą.     

      Informujemy również, że na Państwa życzenie udostępniamy wszystkie niezbędne dokumenty poświadczające zabieg, któremu się Państwo podjęli. Są to m.in. szczegółowa dokumentacja z zabiegu uwzględniająca badania oraz otrzymane leki, faktura potwierdzająca wydaną kwotę oraz wszelkie inne dokumenty umożliwiające zwrot poniesionych przez Państwa kosztów. Jest to Nasz standard gwarantujący współpracę Państwa z Ubezpieczycielami.

 

           W razie niejasności Nasz Zespół chętnie wesprze Państwa wiedzą i informacjami dotyczącymi zwrotu poniesionych kosztów zabiegu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu lub adresem mailowym:

kontakt@medicaladvisor.pl/+48 607 871 284!

                                                                                                                                                                                                                                              Zespół MedicalAdvisor.pl