Skontaktuj się z nami
Anuluj


O Nas!

          MedicalAdvisor.pl powstała, aby pomóc pacjentom z całego świata w dotarciu do odpowiedniego specjalisty i ośrodka medycznego, celem wykonania zabiegu w odpowiednim terminie, relatywnie taniej i na najwyższym poziomie. Wyjątkowa jakość świadczonych usług, odpowiedni specjaliści, opieka podczas całego pobytu i troska o pacjenta nawet po powrocie do domu towarzyszy Nam każdego dnia. Najcenniejszą nagrodą dla Naszego zespołu jest uśmiech i zadowolenie pacjentów oraz powrót do zdrowia. Bazując na ogromnym doświadczeniu Naszych partnerów i ich zaangażowaniu pragniemy umożliwić Tobie i Twoim najbliższym dostęp do wszelkiego rodzaju usług medycznych. Wychodzimy naprzeciw każdemu, kto z powodów bariery geograficznej, językowej czy czasowej nie ma możliwości skorzystania  z usług, które świadczą prywatne placówki w Polsce.

Dla kogo jesteśmy?

   Poprzez rosnące koszty ochrony zdrowia wielu pacjentów szuka alternatywy i pomocy w innych krajach. Nasza firma umożliwia pełny zakres usług oraz zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo podczas całego pobytu w miejscu docelowym. Budując markę MedicalAdvisor.pl dobieraliśmy partnerów z niebywałą starannością, analizując poszczególne placówki pod względem jakości świadczonych usług oraz wyposażenia. Jesteśmy również idealnym partnerem dla świadczeniodawców z innych krajów, którzy widząc możliwości jakie daje Nasza firma coraz częściej dopytują o leczenie swoich pacjentów w Polskich prywatnych placówkach ochrony zdrowia.

 

         Dokładamy wszelkich starań aby cały pobyt należał do wyjątkowo udanych, a każdy Nowy Pacjent stał się Naszym zaufanym przyjacielem. Jesteśmy dla Was i dzięki Wam tworzymy wspólną, lepszą przyszłość!

Zadzwoń i dowiedz się więcej! +48 607 871 284

 

 

Zespół MedicalAdvisor.pl